بهترین سینمای خصوصی خانگی

بهترین

ما می‌دانیم که صندلی سینمای خصوصی خانگی یک انتخاب بسیار شخصی و بر اساس استانداردهای راحتی از نظر شما برای فضای سینمای خانگی است.

ما در شرکت رض کو به عنوان پیشگام در طراحی صندلی های سینمایی تاشو،اینجا هستیم تا به شما در انتخاب بهترین ها کمک کنیم.از سال 1346،شرکت ما ارائه دهنده با کیفیت ترین صندلی های سینمایی و همچنین اصیل ترین طرح های پرفروش در صنعت سینما بوده است.

تمامی مدل های صندلی سینمایی با بهترین مواد موجود در کارخانه ما واقع در شهر کرج تولید می شوند. ما همواره در جهت به روز رسانی طرح های خود مطابق با معماری روز صنعت سینما تلاش می کنیم.از آنجائیکه تولید شرکت رض کو بر مبنای سفارش مشتری می باشد، مطمئن هستیم که بهترین صندلی سینمایی را مطابق با سلیقه شما ارائه خواهیم کرد.

تمامی صندلی های سینمای خصوصی خانگی ما از لحاظ طراحی در ناحیه کمر و نشیمن بسیار راحت هستند و در انواع مختلفی متناسب با فضای سینمای خانگی شما ارائه می شوند.توانایی ما در به روز کردن مدل های صندلی سینمای خانگی به مدل های تاشو با مکانیزم موتورایز برقی، با در نظر گرفتن  استانداردهای سینمایی باعث بالا بردن سطح انتخاب شما می شویم.ما مفتخریم که سایز استانداردی برای صندلی سینمایی شما طراحی کنیم تا گزینه مناسبی برای فضای سینمای خانگی شما باشد.

انتخاب صندلی سینمایی خصوصی خانگی بسیار شخصی است.هر کدام از ما استاندارد ها و معیار های خاص خودمان را برای انتخاب یک صندلی داریم.تصور کنید زمانی می فهمید که انتخاب صندلی بسیار مهم است که چندین ساعت در دنیای فیلم غرق شده اید. می توان گفت بعد از انتخاب تشک خوابتان، مدل صندلی مناسب و راحت برای تماشای فیلم مهترین انتخاب شما خواهد بود.

تمامی صندلی ها ی تختخواب شو سینمای خصوصی یک خصوصیت مشترک دارند و آن این است که وقتی شما صندلی را به حالت بازشو تغییر حالت می دهید قسمت بالای صندلی و قسمت تکیه گاه سر در زاویه  22 درجه باقی می ماند تا چشمانتان و صفحه نمایش تراز باشند.این ویژگی باعث ایجاد یک زاویه دقیق برای شما شده که از آسیب های احتمالی به سر و گردن شما جلوگیری به عمل می آورد.این ویژگی تنها در صندلی های  سینمای خانگی موتورایز برقی با انعطاف بالا موجود می باشد.

صندلی سینمای خصوصی مدل دلوکس (DELUX)  بسیاری از ویژگی های منحصر به فرد صندلی های استاندارد را داراست. این صندلی در رنگ های مختلف در انواع روکش های پارچه ( ایرانی، ترک و اروپایی)، چرم مصنوعی و طبیعی تولید و عرضه می شود.

این صندلی بسیار راحت و با ظاهری لاکچری، یک پیشنهاد خوب برای سینمای خانگی با محیطی مدرن  به سبک صندلی ها ی خصوصی می باشد.

 

ویژگی های صندلی سینمای خصوصی خانگی

مزیت سفارشی بودن صندلی های  شرکت رض کو, این امکان را برای شما ایجا می کند تا بر اساس سلیقه شخصی خود امکاناتی مانند جا لیوانی، میز پذیرایی، جا کفشی، چراغ مطالعه، USB شارژر، شارژر wirelessو... به صورت تکی، ست دوتایی، چند تایی و یا لاوسیت را انتخاب کنید.

جالیوانی صندلی سینمای خانگی

جالیوانی ها در سایز استاندارد و مطابق با هر مدل لیوان می باشند.شما می توانید از یخچال خنک کننده نیز در قسمت جالیوانی استفاده کنید یا در صورت عدم نیاز آپشن جا لیوانی را از صندلی سینمایی حذف کنید.

دسته های متحرک صندلی سینمای خانگی

برای کسانی که در مورد سفارش صندلی های لاو سیت مطمئن نیستند، طرح دسته متحرک یک گزینه مطمئن است. وزن سبک و قابلیت حذف این دسته ها باعث شده که برای مشتریان بسیار جذاب باشد.

کنسول های صندلی سینمای خانگی

یکی دیگر از مولفه های کاربردی  این صندلی ها, کنسول است که دارای صفحه ای تخت و فضایی جهت قرار ابزارهای دیجیتال شما می باشد. امکاناتی مانند جالیوانی، USB شارژر و چراغ مطالعه نیز بر روی این کنسول قابل نصب می باشد.

پایه صندلی سینمای خانگی

روکش پایه های صندلی سینمای خانگی مطابق با روکش صندلی می تواند از جنس پارچه، چرم مصنوعی و یا طبیعی باشد و همچنین نمای قاب بغل پایه صندلی می تواند متناسب با طراحی فضای سینمای خانگی از جنس چوب باشد.

دسته های مشترک صندلی سینمای خانگی

دسته های مشترک صندلی سینمای خانگی در دو نوع موجود می باشند که هم برای چیدمان به صورت صاف و هم به صورت منحنی مورد استفاده قرار می گیرند.

دسته هاس مشترک در صندلی های سینمای خصوصی خانگی با چیدمان منحنی در قسمت انتهایی پهن تر و در قسمت جلویی دارای عرض کمتر می باشند که کاملا با حالت انحنای خود بین صندلی های یک ردیف قرار میگیرند.این مشخصه باعث می شود که تماشاگرانی که در فضاهای کم ارتفاع در  صندلی های انتهایی نشسته اند زاویه دید بهتری نسبت به صفحه نمایش داشته باشند.

میزهای پذیرایی صندلی سینمای خصوصی

نیازی نیست زمانی که بر روی صندلی نشسته اید  غذای خود را در آغوشتان میل کنید.این میزها به راحتی روی دسته صندلی قرار می گیرند. شما همچنین می توانید از دسته های چرخان و یا مفصل دار جهت تغییر مکان این میزها استفاده نمایید.

 

برای مشاوره و اطلاع از قیمت سینمای خصوصی اینجا کلیک کنید.

.