طراحی برتر سینمای خصوصی وصندلی سینمایی

طراحی برتر سینمای خصوصی وصندلی سینمایی

 

هدف اصلی در تولید یک صندلی خوب سینمایی این است  که مدت زمان نشستن تا حد ممکن خوشایند باشد و باید از کلیه تجهیزات برای اطمینان از راحتی و نیاز کاربر برخوردار باشد و مطابق با نیاز سالن های سینما و تئاتر و همچنین در طرح های متفاوت و ارگونومیک با هدف راحتی بیشتر انجام می شود که کاملاً متناسب با مخاطب است.

هدف اصلی ما در تولید صندلی های سینمایی خوب ،  مطابق باسلیقه کاربر و آکوستیک مکان مورد استفاده تولید می شود و باعث می شود جلسه طولانی مدت ، راحت و لذت بخش باشد .صندلی های  رض کو  با استفاده از فن آوری و تکنیک های پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی و استانداردهای فنی تولید می شوند.

 

مواد مورد استفاده در تولید صندلی سینمایی

محصولات رض کو با طراحی ارگونومیک ، با استفاده از مواد با کیفیت بالا و فوم با چگالی بالا ، امکان راحتی بیشتری را برای ساعت ها مشاهده فیلم فراهم می کند.

سالن های سینمای خانگی

سالن های سینمای خانگی مکان هایی هستند که مخاطب می تواند مدت زمان بیشتری را  بر روی صندلی های خود بگذراند. به همین دلیل باید راحتی بیشتری را داشته باشند و مطابق با آناتومی بدن باشند.

 

طراحی و راحتی صندلی های سینمایی مدرن

وقتی در مورد محصولات رض کو صحبت می کنیم ، در مورد صندلی های راحت سالن های سینما و سینما صحبت می کنیم که کاربر می تواند در آن لحظه ای عالی را تجربه کند.

هر یک از محصولات شرکت ما علاوه بر ساختار کم حجم و استحکام خود ، بادر نظر گرفتن  راحتی بیننده توسط طراحان متخصص طراحی و ساخته می شوند.

کلیه مدل های صندلی های سینمایی ما با توجه به ویژگی های مناطق سینما و سینمای خانگی تولید شده اند.

رض کو راحتی ، زیبایی شناسی و  دوام  را به بالاترین سطح می برد و از جدیدترین روشهای تولید فناوری در هر مرحله از تولید استفاده می کند .

صندلی های لاکچری رض کو با ترکیب راحتی ، آنها را به گزینه ای ایده آل برای تجهیز سالن های سینما ، آمفی تئاتر، سینمای خانگی ، سینمای خصوصی ، کنفرانس و اداری  تبدیل می کند.

هر صندلی با استفاده از فن آوری و تکنیک های پیشرفته مطابق با استانداردهای جهانی ساخته میشود .

 

 

 

پیشنهاد قیمت صندلی سینمایی ایده آل متناسب با بودجه

این که شما از قبل مشتری ما هستید و یا به تازگی به مشتریان ما می پیوندید، متعهد هستیم که کیفیت و  خدمات استثنایی را به شما ارائه دهیم.

برای دستیابی به این هدف ، واحدهای تولیدی خود را به تسهیلاتی انتقال داده ایم که به ما امکان تولید صندلی های کارآمدتر را می دهد.

ما برای ایجاد صندلی سینمایی ایده آل همکاری خود را با هر مشتری ادامه می دهیم و همچنین خدمات پس از فروش استثنایی برای افزایش طول عمر همه محصولات  ارائه می دهیم .

اندازه یا نوع پروژه شما هرچه باشد ، ما از شما دعوت می کنیم با ما تماس بگیرید تا پیشنهادی متناسب با بودجه خود را به شما ارائه دهیم .